درباره ما ...

با سامانه هوشمند الوساز ! آسان ، با امنیت بیشتر  و قیمت مناسب ، مراسمات خود را برگزار کنید و از خدمات الوساز که شامل  نور ، سیستم صوتی ، ساز و تم  مراسمات میباشد، برخوردار شوید . 

اپلیکیشن الوساز اولین اپلیکیشن درخواست موسیقی با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ایران است و دارای نماد الکترونیکی است که زیر نظر اداره اماکن تهران فعالیت میکند .

الوساز. فعالیت رسمی خود را با مدیریت جناب اقای سید علیرضا منزوی و بخش تخصصی IT را با همکاری مهندس جواد سبط الشیخ در سال 1396 ه ش اغاز کرد . و در سال 1399 ه ش توانست خدمات مربوط به موسیقی زنده را به مشتریان اراعه دهد. الوساز در تلاش است تا بستری امن و شاد را برای شما مخاطب عزیز فراهم کند و افتخار این را دارد که پاسخ گوی درخواست های شما عزیزان باشد .

دریافت اپلیکیشن الوساز از طریق گوگل پلی و بازار که از مراجع معتبر دریافت نرم افزار های موبایل هستند امکان پذیراست.

 

دریافت اپ


در قسمت  ورود، کاربر با وارد کردن شماره میتواند کد امنیتی الوساز را از طریق پیامک دریافت کند

در قسمت قوانین کاربر با لمس قبول دارم و تایید اجرایی کردن قوانین میتواند وارد اپلیکیشن بشود. اپلیکیشن الوساز زیر نظر قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند

.

در صفحه اصلی اپلیکیشن 3 پنجره درخواست وجود دارد که این 3 پنجره شامل درخواست تکنسین موسیقی

درخواست موسیقی زنده و درخواست تکنسین مذهبی میباشد

در قسمت راست گرد اپلیکیشن با لمس 3 خط . کاربر میتواند به صفحه خصوصی خود دسترسی پیداکرده و با اپراتور های پشتیبانی الوساز در ارتباط  باشد.

 

با لمس پنجره  درخواست  تکنسین موسیقی . صفه ای مطابق صفحه بالا برای کاربر باز میشود. کاربر اطلاعاتی از قبیل نوع مراسم محل برکزاری تعداد مهمان را وارد میکند تا الوساز بتوانند برای اراعه خدمات دقت عمل بیشتر و ظریف تری به عمل اورد.

الوساز بهترین و مجرب ترین تکنسین های موسیقی را برای کربران اعزام میکند.

در قسمت پایین وارد کردن اطلاعات مراسم. صفحه ای مطابق صفحه بالا برای کاربر وجود دارد که کاربر میتواند تمامی ادوات مراسم را از قبیل نور. سیستم صوتی .ساز . و تم را انتخاب کند .و یا میتواند از پکیج اماده الوساز استفاده کند.

با مراجعه مجدد به صفحه اصلی اپلیکیشن. پنجره ی اخر . پنجره درخواست تکنسین مذهبی بوده و با لمس این پنجره میتوانید از خدمات مراسمات مذهبی الوساز برخوردار شوید.

   

با لمس پنجره درخواست تکنسین مذهبی صفه ای مطابق صفحه بالا برای کاربر باز میشود که در ان فضای مراسم مذهبی مشخص میشود تا اپراتور الوساز با عملکرد و دقت بیشتری به درخواست شما رسیدگی کند.

در ادامه کاربر میتواند تکنسین مذهبی را به انتخاب خود وارد کند که تکنسین مذهبی شامل مداح و سخنران میباشد

در پایین کاربر میتواند سیستم صوتی مراسم خود را خود را انتخاب کند و در ادامه امکان انتخاب گل و خرما حلوا و لوازم پذیرایی برای کاربر وجود دارد . و در نهایت با وارد کردن ساعت و تاریخ مراسم و وارد کردن ادرس سفارش خود را ثبت کرده و الوساز اراعه  خدمات مراسم و برگزاری ان  مراسم و تکنسین و موارد انتخابی کاربر را در محل برگزاری اعزام میگردد.